• همه روزه 8:00 صبح الی 21:00 شب

مزوتراپی مو

تعریف مزوتراپی مو

مزوتراپی مو یک روش درمانی به جهت جلوگیری از ریزش های شدید مو و یا درمان طاسی های سکه ای می باشد. ریزش مو بین 100 تا 150 تار بصورت روزانه کاملا طبیعی می باشد و جای نگرانی را برای فرد باقی نخواهد گذاشت، چرا که موها دائما در حال رشد هستند و نمی توان گفت که طاسی اتفاق خواهد افتاد.

مو دارای یک چرخه زندگی است که از سه مرحله تشکیل شده است: مرحله رشد ، مرحله رگرسیون و مرحله استراحت یا مرگ. موها حدود سه تا هفت سال قبل از مردن به همین ترتیب رشد می کنند و بعد از چند ماه ریزش می کنند.

با مزوتراپی مو که از روش های درمان ریزش مو بصورت غیرتهاجمی می باشد می توان کنترل ریزش را به دست گرفت. در مزوتراپی مواد موردنیاز به جهت رشد مو به پوست سر تزریق می شوند و رشد مو را از پیاز مو تحریک می کند و رشد مو بصورت طبیعی آغاز می شود.

مشاوره تخصصی با پزشک متخصص و البته باتجربه قبل از اقدام به مزوتراپی فرصتی فراهم می شود تا مشکل و نیازهایی که به واسطه رشد مو دارید شناسایی شده و اقدامات لازم برای درمان لحاظ شوند.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو چیست ؟

مزوتراپی یک سرم پپتیدی است که برای تقویت ریشه مو برای جلوگیری از ریزش مو ایجاد شده است. این روش درمانی فشرده برای افرادی که از ریزش زودرس مو رنج می برند توصیه می شود.

همچنین این مواد مغذی،  فولیکول های مو را فعال می کند تا دوباره موهای سالم تولید کند ، که باعث بهبود حجم مو می شود.

در طول درمان ، پپتیدها با یک سوزن نازک به پوست سر تزریق می شوند. این اطمینان می دهد که کیفیت پوست سر بهبود می یابد. این باعث ضخیم تر ، سفت و ماندگارتر شدن مو می شود. هر فولیکول مو حاوی 1 تا 6 تار مو است.

این روش درمانی باعث فعال شدن چندین تار مو در هر فولیکول مو یا فولیکول های خوابیده مو می شود ، بنابراین موهای بیشتری قابل مشاهده است.

دقیقاً مزوتراپی برای ریزش مو چگونه کار می کند؟

درمان های مزوتراپی معمولاً توسط متخصصان مجرب انجام می شود. این روش درمانی به ویژه در مقابله با ریزش مو ناشی از آلوپسی آندروژنتیک بسیار مثر است. شما بر روی یک تخت یا صندلی راحت برای درمان قرار می گیرید، جایی که سعی می کنید آرام باشید.

در طول درمان ، ویتامین ها ، اسیدهای آمینه و مواد معدنی با کمک اصطلاحاً مزوگون با یک سوزن تزریق کوچک که به آن متصل است ، به فولیکول های مو تزریق می شود.

این باعث کاهش ریزش مو می شود. مزوتراپی مو تهران از طریق بهبود جریان خون تأثیر مثبتی بر رشد موهای شما دارد. موهای کوچک (کوتاه) به دلیل ترکیب مایع تزریق می توانند بیشتر به موهای قوی تبدیل شوند.

انواع مزوها برای مزوتراپی مو

مزوها یا کوکتل های مختلفی در بازار وجود دارد که هم وارداتی هستند و هم در داخل تولید می شوند و بر حسب کیفیتی که دارند می توانند عملکرد متفاوتی داشته باشند. در ادامه شما را با چند مورد از مزو آشنا می کنیم که در درمان ریزش مو بصورت تخصصی استفاده می شوند.

آیا مزوتراپی درمانی دردناک است؟

به طور کلی ، مزوتراپی مو تهران به عنوان دردناک تجربه نمی شود.

ناگفته نماند که شما تزریقات را احساس خواهید کرد ، زیرا از سوزن های کوچک استفاده می شود ، درد کم است. آیا شما بسیار حساس هستید یا آستانه درد در شما کم است ؟

اگر حساس به درد هستید این مورد را به متخصص معالج اطلاع دهید. درد به ندرت در مورد درمان مزوتراپی اتفاق می افتد. پس از درمان می توانید تقریباً همه فعالیت ها را از سر بگیرید.

در آخر اینکه :

مزیتی که از مزوتراپی مو حاصل می شود اینست که ، مواد تزریق شده در همان محل بر روی فولیکول آن منطقه عمل می کند، بدون آنکه  مواد مزو لازم باشد از خون عبور کند.

هدف از این روش تحریک پوست سر و پیازهای مو برای رشد مجدد مو است. علاوه بر این ، فیبر مو به طور طبیعی ضخیم شده و شوره سر کاهش می یابد. یک تقویت واقعی برای آبرسانی و تغذیه پیاز مو می باشد، و روشی است که به شما کمک می کند تا درخشش ، حجم موسر را نیز داشته باشید. کلینیک دنیز کاشت برای انجام مزوتراپی از جدیدترین روش ها استفاده میکند.

ویدیو های مزوتراپی مو تهران

تماس با ما

شما عزیزان می توانید جهت کاشت ریش ، کاشت ابرو  و… با استفاده از راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

شماره تماس : 09190621666