• همه روزه 8:00 صبح الی 21:00 شب

کاشت ابرو

کاشت ابرو به همان روش و تکنیک کاشت مو انجام می شود که شامل برداشتن مو از ناحیه ای است که رشد مجدد آن دائمی است و برای پیوند زدن در جایی که بیمار از کمبود مو رنج می برد انجام می شود. درواقع انتقال موهای قسمتی از به بخش ابرو را می گویند.

آناتومی ابروها بر مورفولوژی صورت شما تأثیر می گذارد، درواقع ابروها نقش مهمی در زیبایی کلی صورت دارند. شکل ، تراکم ، موقعیت ابروها در تصویری که از خود برای دیگران ارسال کنیم تأثیر می گذارد.

کلینیک کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو در تهران

غالباً گفته می شود که چشمان ما احساسات و افکار ما را آشکار می کنند ، زیرا آنها یکی از مهم ترین راه های بیان خود ما هستند. با این حال ، چشمان ما تنها راه بیان ما نیستند ، ابروها همچنین از یک عملکرد مهم اجتماعی برخوردار هستند ، زیرا به افراد کمک می کنند تا خود را به دیگران بیان کنند.

با کمک ابروها می توانیم به مردم بگوییم که هیجان زده ، گیج ، مراقب یا خسته شده ایم زیرا آنها صورت ما را قاب می گیرند و احساسات ما را منعکس می کنند. گرچه همه ما فکر می کنیم زنان و مردان جذاب بدون مو وجود دارند ، اما متاسفانه همه ظاهر خوبی ندارند.

ابروها در تعیین جذابیت ظاهری شخصی که ریزش مو دارد نقش مهمی دارند. آلوپسی ابرو، طاسی ابرو است که هم مردان و هم زنان را درگیر می کند و می تواند در زیبایی صورت تأثیر بگذارد. کاشت ابرو در تهران یک راه حل جراحی زیبایی است که روند آن در حال افزایش است. این هدف برای اصلاح دائمی آلوپسی یا نقص ابرو است.

کاشت ابرو می تواند به جهت آرایش زیبایی باشد و یا در درمان بیماری که منجر به ریزش تمامی ابروها شده است و یا حتی به دلیل پیری و یا سوختگی و حتی به دلیل آسیب های تصادفات انجام باشد.

کاشت ابرو

کاشت ابرو چیست ؟

کاشت مو برای ابرو شامل استخراج فولیکول های مو از پوست سر و سپس کاشت مجدد آنها در استخوان ابرو است. به گفته بیماران ، هدف از جراحی بازسازی کل خط ابرو، افزایش تراکم مو یا پنهان کردن جای زخم خواهد بود.

از آنجا که ابرو به زیبایی صورت کمک می کند ، بدیهی است که مسئله زیبایی پیوند ابرو بسیار مهم است. به همین دلیل کلینیک کاشت مو بیشترین مراقبت را به مشاوره قبل از عمل کاشتن می دهد.

در طی این مشاوره ، نه تنها یک معاینه بالینی کامل انجام می شود تا تشخیص داده شود که آیا استخراج واحدهای فولیکولی توسط نوار  FUT یا استخراج فولیکولار  FUE بهتر است.

همچنین پاسخ هایی در مورد خواسته های زیبایی شناختی بیمار ارائه می شود. با هم اندازه بودن ابروها (بلند یا کوتاه) ، ضخامت آنها (نازک یا ضخیم) ، شکل آنها (صاف یا قوس دار) و در صورت بازسازی کامل ، محل قرارگیری آنها در رابطه با ابرو را مشاوره صورت خواهد گرفت.

ممکن است که عکس های پزشکی گرفته شود و این عکس ها در پرونده پزشکی بایگانی شوند و تا به شما این امکان را بدهند که نتیجه کاشت ابرو در تهران را به وضوح ببینید و تجسم کنید.

کلینیک کاشت ابرو در تهران

کاشتن مو در قسمت ابرو چگونه انجام می شود ؟

بسته به کیس مورد نظر یا همان فرد یا کاندیدای کاشت ، می بایست بین 100 تا 400 فولیکول مو استخراج شود تا ابرو را به صورت هماهنگ متراکم یا بازسازی کند. عمل کاشت ابرو در تهران حدود 2 ساعت طول می کشد و تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

ابرو کاشتن با استفاده از روش FUT موهای بلند

در روش کاشت ابرو FUT یک نوار از پوست سر،  بسته به تعداد مورد نیاز بین دو تا هشت سانتیمتر، از پشت سر گرفته و سپس به صورت فولیکول های تکی یا دوتایی جدا می شود.

کاشتن ابرو با استفاده از روش FUE

در روش FUE ،  ناحیه ای که قرار است اهدا کننده باشد، تراشیده می شود تا کار جراحی را که یک به یک با استفاده از میکرو پانچ قطر 0.9 میلی متر است فولیکول های مو را استخراج می کند، تسهیل کند.

کاشت ابرو بر روی تاتو

نحوه انجام کاشت ابرو

پس از بی حسی موضعی ، جراح به دنبال طراحی و کشیدن ابرو که قبلاً برای بیمار تعریف شده بود ، فولیکول های مو را یکی یکی کاشت می کند. کار پیوند باید کاملاً دقیق طبق جهت گیری ها (خواب مو) و تمایلاتی را که در قسمت های مختلف ابرو طبیعی مشاهده می شود ، رعایت کند تا بتواند یک اثر طبیعی به دست آورد. استفاده از کاشت فوق العاده نازک امکان کنترل بهتر کاشت و تراکم در حین پیوند را فراهم می کند.

کاشت ابرو یک روش کاشت مو با میکرو است که کمبود مو در استخوان ابرو را پر می کند. این جراحی زیبایی با هدف متراکم ساختن ابرو ، طراحی مجدد و بازگرداندن به منحنی ابرو طبیعی انجام می شود. برای مشاوره تخصصی و شروع روش کاشت ابرو در تهران ، اکنون با کلینیک دنیز کاشت تماس بگیرید.

نمونه های کاشت ابرو

تماس با ما
شما عزیزان می توانید جهت مزوتراپی مو ، کاشت مو و کاشت ریش با استفاده از راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.
شماره تماس : 09190621666