• همه روزه 8:00 صبح الی 21:00 شب

توصیه های بعد از کاشت ابرو | عوارض موجود در هفته های اول

عوامل مختلفی می توانند باعث ریزش ابروهای فرد شوند. کاشت ابرو در این موارد بهترین راه حل است. به لطف کاشت ابرو فرد ابروهای شادابی بیشتری برای همیشه دارد. برای دستیابی به نتایج مطلوب در عمل کاشت ابرو، گذراندن موفقیت آمیز عمل کافی نیست. همچنین بهتر است مراحل و توصیه های بعد از کاشت ابرو به خوبی رعایت شوند. به همین دلیل، در این مقاله موارد و توصیه های بعد از کاشت ابرو مورد توجه قرار گیرد، به اشتراک گذاشتیم.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو عملی است که برای کسانی که ابروهایشان خالی است یا می خواهند ابروهای شاداب تری داشته باشند انجام می شود. کاشت ابرو عمل پیوند مو یا فولیکول مو است که از بدن یا بانک مو به مناطق بدون ابرو برده می شود. در پایان عمل، فرد دارای ابروهای طبیعی و پرپشت است.

کاشت ابرو یک عمل بسیار دقیق است. کاشت ناموفق ابرو باعث بیرون آمدن ابروهای بیمار در زاویه مناسب می شود که باعث می شود ابروهای بیمار ظاهر زیبایی نداشته باشد.

بنابراین قبل از کاشت ابرو فرد باید به یک کلینیک کاشت ابرو مراجعه کند و با یک پزشک متخصص نیز مشورت کند تا ابروهای بیمار باید با توجه به شکل مناسب طراحی شود. پس از طراحی ابرو، مشخص می شود که به چند پیوند نیاز است و همچنین منطقه اهدا کننده نیز مشخص می شود.

کاشت ابرو تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بنابراین، در طول عمل هیچ دردی احساس نمی شود. در عمل ، ابتدا فولیکول های مو در ناحیه اهدا کننده جمع آوری می شود.

کانالهای کوچکی باز می شوند تا ابروهای جدید را در نواحی بدون ابرو نگه دارند. این کانال ها باید با توجه به زاویه طبیعی ابروها باز شوند. کانالها نباید بیش از حد یا به خیلی کم باز شوند. پس از باز شدن کانالها، ریشه های موهای جمع آوری شده به روی این کانال ها قرار می گیرند.

فرایند کاشت ابرو به اندازه کاشت مو طول نمی کشد. زیرا عمل در ناحیه بسیار کوچکتر نسبت به کاشت مو در کاشت ابرو انجام می شود. به طور متوسط ​​مدت زمان عمل 2-3 ساعت است.

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

  • کسانی که می خواهند ابروهای خود را قوی کنند
  • کسانی که ابروهای خود را پس از حادثه، سوختگی یا بیماری از دست داده اند
  • ابروهای کم پشت
  • کاشت ابرو را می توان برای کسانی که ابروهای خود را به طور کامل ریخته اند انجام داد.

اگر کاشت ابرو با موفقیت انجام شود، ظاهری مشابه ابروهای طبیعی خواهد داشت. از بیرون مشخص نیست که ابروها کاشته شده اند.

ابروها بعد از پیوند شروع به رشد می کنند. پس از عمل، اکثر ابروها در اثر شوک اولیه از بین می روند. رشد مجدد ابروها بین 4-8 ماه طول می کشد. حدود 1 سال طول می کشد تا ابروها به فرم نهایی خود برسند. از آنجا که متابولیسم و ​​میزان بهبودی افراد متفاوت است ، این دوره ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. در برخی افراد ممکن است ابروها زودتر نهایی شوند.

توصیه های بعد از کاشت ابرو

 هفته اول بعد از کاشت ابرو

بعد از کاشت ابرو، زمان زیادی طول می کشد تا ابروها کاملاً خود را با مکان های خود تطبیق داده و محکم نگه دارند. در این فرایند ، ابروها بسیار حساس هستند و می توانند به راحتی آسیب ببینند. به همین دلیل، به ویژه هفته اول ابروها نباید هیچ تاثیری داشته باشد. از تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید.

اولین شستشو بعد از کاشت ابرو

اولین شستشو پس از کاشت ابرو به مدت 3 روز در مرکز کاشت مو انجام می شود. این شستشو باید بسیار ملایم و ظریف انجام شود. ابروهای تازه کاشته شده می توانند به راحتی شکسته شوند زیرا هنوز نمی توانند محکم در جای خود بمانند. بنابراین، هنگام تمیز کردن ابروها باید مراقب باشید. ابروها نباید با آب خیلی گرم یا خیلی سرد شسته شوند و آب نباید خیلی تحت فشار باشد. حوله ای که هنگام خشک کردن صورت استفاده می شود باید نرم باشد و نباید روی صورت مالیده شود.

عوارض بعد از کاشت ابرو

قرمزی، خارش، درد، پوسته پوسته شدن و آکنه ممکن است پس از پیوند رخ دهد. اینها اثرات موقتی هستند. به ویژه پس از اولین شستشو ، پوسته پوسته شدن و قرمزی ریشه ابرو تا حد زیادی کاهش می یابد. ابروهای جدیدی که کاشته می شوند نمی توانند به مکان های خود عادت کنند و حتی در سکته های کوچک نیز می میرند. به همین دلیل، زخم ایجاد شده در ابروها نباید لمس شود و ابروها هرگز نباید خراشیده شوند.

عوارض بعد از کاشت ابرو

ریزش بعد از کاشت ابرو

چند هفته پس از کاشت ابرو، به اصطلاح روند ریزش مو اولیه آغاز می شود. در این مرحله ، ابروهای پیوند زده شروع به ریزش می کنند. با این حال، این ریزش اولیه نشان دهنده شکست کاشت ابرو نیست. برعکس، نشان دهنده موفقیت است. این مرحله که ریزش شوک نامیده می شود تقریباً در همه افرادی که پیوند ابرو انجام داده اند دیده می شود. بعد از ریزش ابروها، ابروهای جدید جایگزین می شوند.

تورم بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو عملی است که نیاز به مراقبت بیشتری دارد زیرا روی صورت انجام می شود. در نتیجه این عمل، تورم جزئی ممکن است در ناحیه چشم، ابرو یا ناحیه اهداکننده مشاهده شود. این تورم ها در مدت کوتاهی از بین می روند. برای از بین بردن تورم در کوتاه مدت می توان کمپرس سرد ساخت.

توصیه های بعد از کاشت ابرو با دنیز کاشت

دنیز کاشت یکی از کلینیک های برتر کاشت مو  و کاشت ابرو در تهران می باشد که با داشتن کادر مجرب و حرفه ای بهترین تجربه ممکن را از کاشت ابرو با جدیدترین روش کاشت ابرو را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید برای دریافت مشاوره کاشت ابرو با کارشناسان دنیز کاشت، کلینیک کاشت ابرو تهران تماس برقرار کنید.

 


0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین اخبار و مقالات

کاشت ابرو روی تتو امکان دارد؟

کاشت ابرو روی تتو امکان دارد؟

کاشت ابرو روی تتو امکان دارد؟ امروزه با پیشرفت های علمی روش های مختلفی برای کاشت و پیوند مو وجود دارد که هر کدام ویژگی خاص و نوع عمل خاص خود را دارند. در نوشته پیش رو از دنیز کاشت، بهترین کلینیک کاشت ا... (ادامه)

بررسی تفاوت کاشت ابرو با تاتو و میکروبلیدینگ

بررسی تفاوت کاشت ابرو با تاتو و میکروبلیدینگ

بررسی تفاوت کاشت ابرو با تاتو و میکروبلیدینگ :یکی از مشکلاتی که برای خیلی از افراد تبدیل معضل گردیده ریزش مو می باشد. در گذشته راهی بجز دارو درمانی نبود. اما به مرور و با پیشرفت علم کلاه گیس ها آمدند ... (ادامه)

کاربرد قرص فیناستراید چیست؟

کاربرد قرص فیناستراید چیست؟

کاربرد قرص فیناستراید چیست؟ قرص فیناستراید، دارویی برای کوچک نمودن پروستات در مردان است که کاربرد  های دیگری هم دارد. از این دارو در زمینه رشد مو هم استفاده می شود.ریزش مو می تواند  منجر به طاسی شود و مرد... (ادامه)


0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x