• همه روزه 8:00 صبح الی 21:00 شب

رنگ کردن ابرو بعد از کاشت طبیعی چه مراحل و شرایطی دارد؟

داشتن ابروهایی زیبا، ضخیم و بی عیب و نقص در این زمانه رویایی به دست نیاورنی نیست. شما می توانید به راحتی به این هدف برسید. کاشت بهترین روش برای داشتن ابروی دلخواه شما است. حال این سوال ذهن شما را درگیر می کند که آیا رنگ کردن ابرو بعد از کاشت طبیعی مجاز است. چرا که رنگ کردن ابرو نیز یکی از علاقمندی های هر خانم زیبا است. برای پاسخ دادن به این سوال این مقاله را در نظر گرفته ایم. فقط کافی است مطالعه بفرمایید و به نتیجه برسید.

 کاشت ابرو

کاشت ابرو بهترین و کامل ترین روش زیبا سازی ابرو است. فرقی ندارد که دلیل ریزش ابروی شما چیست با بهترین روش کاشت ابرو می توان ابروهایی با طراکم بالا و فرم دلخواه داشت. امکان دارد به دلایل مختلف ابرو ریزش پیدا کند یا به دلایلی مثل زخم یا سوختگی قسمتی از ابرو با مشکل مواجه شود. برای تمام این مشکلات درمان وجود دارد. حتی برای ضخیم کردن ابرو نیز می توان از کاشت طبیعی استفاده کرد. برای رنگ کردن ابرو بعد از کاشت طبیعی هم در این مجال صحبت می کنیم.

مراحل کاشت ابرو

برای کاشت ابرو، به فولیکول هایی نیاز است که با ابرو همخوانی داشته باشند. برای این کار شما باید به کلینیک های معتبر رجوع نمایید و زیر نظر متخصصین مجرب دست به این کار بزنید. قبل از عمل کاشت، مشاوره صورت می گیرد. سپس مدل مورد نظر شما طراحی می شود. برای برداشت فولیکول های مو از قسمت اهدا کننده از دستگاه های مخصوص استفاده می شود. این فولیکول ها در محل مورد نظر پیوند می شوند. برای رسیدن به ابروی دلخواه و دیدن نتیجه مطلوب باید حدود هشت تا دوازده ماه تحمل کنید و تمام نکاتی که متخصص به شما گوشزد می کند را رعایت فرمایید. ابروهای کاشته شده پس از این مدت اصلا قابل تشخیص نیست. کاملا طبیعی به نظر می رسند.

مراحل کاشت ابرو

ریزش ابروها پس از رنگ کردن بعد از کاشت

امکان دارد بعد از کاشت، ابرو دچار ريزش شود که امری کاملا طبیعی است. پس از چند ماه، موهای جدید رشد می کنند و این ریزش ها جبران می شود. اگر رشد خوبی صورت نگیرد، می توان کاشت ابرو را مجددا انجام داد.

مراقبت از ابرو بعد از کاشت

زمانی که تصمیم به کاشت ابرو می گیرید باید به فکر مراقبت از آن نیز باشید. درست است که ریزش ابرو بعد از کاشت طبیعی است، اما باید از آن مراقبت کرد و باعث رشد بهتر موها شد.  رعایت توصیه های پزشک در ابتدای کاشت بسیار مهم است. تمام این نکات باید با دقت انجام شوند. متورم بودن ابرو پس از کاشت نیز طبیعی است و به هیچ وجه نباید آن را دستکاری کنید. پس از این مراحل رنگ کردن ابرو پس از کاشت طبیعی را مورد بررسی قرار می دهیم. چرا که مطمئنا این سوال برای خیلی از افراد پیش می آید.

رنگ کردن ابرو بعد از کاشت طبیعی

پس از کاشت ابرو، موها ضعیف هستند و باید مراقب باشید که رشد خوبی داشته باشند. برای این کار باید آن ها را تقویت کنید و توصیه های پزشک را جدی بگیرید. همان گونه که می دانید رنگ های شیمیایی به شدت به ریشه موها آسیب می زنند. رنگ های مخصوص مو اصلا برای ابرو مناسب نیستند. به هیچ وجه نباید از رنگ مو برای ابرو استفاده کنید. رنگ کردن ابرو پس از کاشت طبیعی برای ریشه موهای کاشته شده مشکل به وجود می آورد و باید این کار را به تعویق بیاندازید.

زمانی که رشد ابرو کامل نشده باشد و موها پایدار نشده باشند به هیچ وجه نباید رنگ زده شوند. پس از دوره نقاهت و به اتمام رسیدن درمان نیز عجله نکنید و مدتی طولانی صبر کنید و پس از آن اقدام به رنگ کردن ابرو کنید. برای رنگ کردن ابرو پس از کاشت طبیعی نیز حتما از رنگ های مخصوص ابرو استفاده نمایید.

در نهایت

با مطالعه این مقاله دنیز کاشت، کلینیک کاشت ابرو تهران متوجه شدید که بعد از کاشت ابرو، موها بسیار ضعیف هستند و نیاز مبرم به تقویت دارند. استفاده از رنگ های شیمیایی بسیار خطرناک است و تمام زحمت و هزینه شما را به هدر می دهد. چرا که ریشه موهای کاشته شده ضعیف هستند و تحمل این مواد شیمیایی را ندارند. تا مدت طولانی و حتی پس از دوران نقاهت هم استفاده از این مواد مجاز نیست. رنگ کردن ابرو پس از کاشت طبیعی را باید به ح ود شش ماه بعد از عمل موکول نمایید. البته این نکته را نیز باید یادآور شویم که هرچه کمتر از مواد شیمیایی استفاده کنید بهتر است.


0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین اخبار و مقالات

کاشت ابرو روی تتو امکان دارد؟

کاشت ابرو روی تتو امکان دارد؟

کاشت ابرو روی تتو امکان دارد؟ امروزه با پیشرفت های علمی روش های مختلفی برای کاشت و پیوند مو وجود دارد که هر کدام ویژگی خاص و نوع عمل خاص خود را دارند. در نوشته پیش رو از دنیز کاشت، بهترین کلینیک کاشت ا... (ادامه)

بررسی تفاوت کاشت ابرو با تاتو و میکروبلیدینگ

بررسی تفاوت کاشت ابرو با تاتو و میکروبلیدینگ

بررسی تفاوت کاشت ابرو با تاتو و میکروبلیدینگ :یکی از مشکلاتی که برای خیلی از افراد تبدیل معضل گردیده ریزش مو می باشد. در گذشته راهی بجز دارو درمانی نبود. اما به مرور و با پیشرفت علم کلاه گیس ها آمدند ... (ادامه)

کاربرد قرص فیناستراید چیست؟

کاربرد قرص فیناستراید چیست؟

کاربرد قرص فیناستراید چیست؟ قرص فیناستراید، دارویی برای کوچک نمودن پروستات در مردان است که کاربرد  های دیگری هم دارد. از این دارو در زمینه رشد مو هم استفاده می شود.ریزش مو می تواند  منجر به طاسی شود و مرد... (ادامه)


0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x