• همه روزه 8:00 صبح الی 21:00 شب

روش مایکروپوینت مو – عملکرد روش + راه حل های آن

مایکروپوینت مو یا اکستشن میکروی مو برای موهای نازک انجام می شود. محلول جایگزین میکروپوینت مو روشی راحت بدون جراحی است و به موهای شما آسیب نمی زند. این محلول برای جاهایی به کار می رود که اکستنشن برای آن ها قابل انجام دادن نیست. افرادی که دارای مواای نازک هستند می توانند از این روش استفاده کنند. این فرایند توسط یک فرد متخصص آموزش دیده انجام می شود. هیچ گونه چسبی برای چسباندن موهای اضافه شده استفاده نمی شود. چهار تار مو در یک تار موی در حال رشد ترکیب می شود. گره استفاده شده بسیار ریز است و موهای اضافه شده دقیقا مثل موهای در حال رشد به نظر می رسند. روش مایکروپوینت مو در این مقاله از دنیز کاشت، کلینیک کاشت مو تهران بررسی شده است.

افزایش حجم برای موهای نازک به روش مایکروپوینت مو

این روش برای مردان و زنانی که موهای نازک دارند بسیار مناسب است. روشی ایمن است که بسیار سبک و غیر تهاجمی می باشد. محلول های میکروپوینت مو بهترین انتخاب برای حجم دادن به موهای بسیار ظریف و نازک است.

عملکرد روش مایکروپوینت مو

با این روش می توانید تا ۶۰۰ تار موی اضافی به موهای در حال رشد طبیعی خود اضافه کنید و به راحتی موهای خود را به حالت نرمال و زیبا با ضخامت بیشتر برسانید. نکته مثبت اکستنشن این است که می تواند در یک جلسه انجام شود.

راه حل های میکروپوینت مو

کسانی می توانند از روش مایکروپوینت مو استفاده کنند که می خواهند موهای نازک خود را بپوشانند. همچنین می تواند یک روش مناسب برای کسی باشد که قرار است در یک موقعیت یا مراسم خاص باشد و دوست دارد به موهای خود حجم دهد.

درباره مایکروپوینت مو چه می دانید؟

آیا نام میکروپوینت مو را تا به حال شنیده اید؟ در این تکنیک به صورت رشته به رشته، تارهای موی نایلونی را به موهای طبیعی شخص متصل می کنند. راه حل مناسبی برای افرادی است که موهای نازک و کم حجم دارند و تا ۴۰۰ درصد می توانند به موهای خود حجم دهند. همچنین یک فرایند نوآوری شده است که می تواند پول ساز هم باشد.

در این روش عالی، حدود ۲ تا ۴ تار موی نایلونی به یک تار موی طبیعی فرد گره زده می شود. از هیچ گونه چسبی استفاده نمی شود. حدود ۹۰ دقیقه زمان می برد. گره ها هم اینقدر کوچک هستند که قابل مشاهده و توجه نیستند. می توان نزدیک به شقیقه ها و خط مو نیز انجام داد. این تارهای اضافه شده تا زمانی که موهای طبیعی بریزند یا چیده شوند، روی مو متصل می مانند.

جنس تارها در روش مایکروپوینت مو

سایبرهیر ها از جنس نایلون ساخته می شوند. تحت تاثیر رنگ مو یا روشن کننده قرار نمی گیرند. حدود سه برابر روشن تر و چهار برابر قوی تر از موهای طبیعی هستند. کمی موج دارند و روکش انعکاسی آن ها باعث می شود که به راحتی با هر رنگ مو ترکیب شوند. به راحتی می توان از سشوار استفاده کرد.

میکروپوینت مو برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند موهای بیشتری در شقیقه داشته باشند، نقطه طاس سرشان پوشیده شود، تاج سرشان پرپشت باشد و حجم موهایشان زیاد شود مناسب است. این گونه مشتری ها برای این روش عالی هستند

این تکنیک برای چه افرادی مناسب نیست؟

افرادی که تمایل دارند که طول موهایشان بلند شود روش مناسبی را انتخاب نکرده اند. در کل این تکنیک روش مناسبی برای بلندی مو نیست. بلکه یک راه حل هدفمند و مناسب برای پر کردن و پر حجم نشان دادن نواحی نازک مو هستند.

خدمات بعد از انجام مایکروپوینت مو

مشتریان بعد از انجام روش مایکروپوینت مو باید برای خدمات اضافه مراجعه کنند و بهترین زمان هر چهار هفته یک بار است. در این جلسات موهای بیشتری اضافه می شود چرا که همراه با ریزش موهای طبیعی این تارها نیز می افتند. نگهداری از این موها بسیار راحت است و می توانید مثل موهای طبیعی خود با آن ها رفتار کنید.

سخن آخر با دنیز کاشت

روش مایکروپوینت مو روشی بسیار عالی برای افزایش حجم موهای کم پشت است. در این مقاله دنیز کاشت سعی کردیم توضیحات مفیدی در این باره ارائه دهیم. امیدواریم در تصمیم گیری شما سهم بسزایی داشته باشیم. در این روش نیاز به جراحی و مراقبت های بعد از آن نیست و می توانید در یک جلسه به نتیجه مطلوبی برسید و هر چهار هفته یک بار برای تمدید موهایی که احیانا ریخته اند مراجعه کنید. برای کاشت مو طبیعی و مزوتراپی مو هم می توانید به متخصصان دنیز کاشت مراجعه کنید.


0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین اخبار و مقالات

کاشت موی جلو سر مرکز کاشت مو دنیز

کاشت موی جلو سر

به دلیل اینکه موهای جلو سر از استحکام کمتری برخوردار هستند نسبت به موهای سایر بخش ها بیشتر در معرض ریزش قرار می گیرند. این امر باعث نگرانی بیشتر آقایان و خانم ها شده است، اما دیگر نگران کم پشت شدن جلو... (ادامه)

کلاه بعد از کاشت مو مرکز مشاوره کاشت مو دنیز

دستورالعمل های استفاده از کلاه بعد از کاشت مو چه مواردی می باشد؟

در این مقاله دنیز کاشت، کلینیک کاشت مو تهران قصد داریم به بررسی دستورالعمل های استفاده از کلاه بعد از کاشت مو بپردازیم. کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل این روز ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. به همین دلیل بای... (ادامه)

استفاده از کلاه بعد کاشت مو دنیز کاشت

استفاده از کلاه بعد از کاشت مو | مهم ترین نکات + شرایط ویژه

یکی از فاکتورهای زیبایی ظاهری افراد، داشتن موهای زیبا و پرپشت است. خیلی از افراد از این نعمت خدادادی بی بهره هستند و به دلایل متعدد دچار ریزش مو شده و بعد از مدتی با ظاهری متفاوت روبرو می شوند. شاید این ظاه... (ادامه)