• همه روزه 8:00 صبح الی 21:00 شب

کاشت مو

ریزش مو یک پدیده کاملاً طبیعی است، وقتی بدتر می شود و پاتولوژیک می شود، به آن آلوپسی آندروژنتیک می گویند. برای مطالعه راه حل های احتمالی ، لازم است با یک متخصص مشورت کنید، و از جمله راه حل ها ، کاشت مو می باشد.

ریزش مو می تواند باعث وحشت شود و وحشت منجر به تصمیم گیری های غیر منطقی می شود. مسئله این است که بسیاری از کلینیک های “ارزان” وجود دارد که سعی دارند شما را در این مرحله جلب کنند.

در نظر گرفتن کاشتن مو کار ساده ای نیست. تصمیم گرفتن به انجام به کاشت، اغلب سوالات و نگرانی های خاصی را ایجاد می کند.

کاشت مو

سوالات متداول

1.کدام روش را انتخاب کنیم؟

2.چه موارد منع مصرفی دارد؟

3.آیا برای آلوپسی یا نوع موی من مناسب است؟

4.آیا این روش دردناک است؟

5.آیا باعث خونریزی یا ایجاد زخم می شود؟

6.آیا این درمان نیاز به دوره ای از اجتماع زدایی دارد؟

برای غلبه بر این ترس ها مهم است که آنها را با متخصص خود در میان بگذارید. این به شما ایده بهتری می دهد که در مورد روش استفاده شده یا نتایج قبل از انجام کاشت مو چه انتظاری داشته باشید. علاوه بر این ، پشتیبانی از یک تیم با تجربه به شما اعتماد به نفس می دهد.

کاشت مو چگونه انجام می شود ؟

اصل مو کاشتن ساده است. موها از ناحیه تاج عقب برداشته می شوند، جایی که هرگز مو ریزش ندارد ، سپس دوباره در جلو ، در ناحیه پیشانی و ریش کاشته می شوند.

انواع روش های کاشت مو

فقط کاشتن مو یک راه حل موثر در درمان طاسی ارائه می دهد. اما انتخاب روش می تواند پیچیده باشد ، بنابراین برای بیمار مهم است که اطلاعات را بدست آورد و نیاز است که بیشتر سوال کند تا یک انتخاب آگاهانه انجام دهد.

روش FUT

به پیوند واحدهای فولیکولی اشاره دارد و به عنوان “روش نواری” نیز شناخته می شود. شما باید یک تکه پوست را برداشته ، با میکروسکوپ آن را به گروه های مختلف واحدهای فولیکولی تقسیم کرده و به منطقه هدف پیوند دهید.

روش FUE

کاشت مو به روش  FUE به برداشتن واحدهای فولیکولی گفته می شود. FUE به جای نوار ، شامل استخراج فولیکولار فردی است که در آن فولیکول ها با یک مشت دایره ای کوچک که قطر آن کمتر از یک میلی متر است برداشته می شوند FUE جدیدتر است اما هر دو نوع قابل انجام است.

روش BHT

کاشت مو به روش BHT ، تکامل یافته روش کاشت مو FUE است که ناحیه اهدا کننده را به کل بدن گسترش می دهد. بیمارانی که ناحیه اهدا کننده آنها غیر معمول بود. در این موارد ، و اگر موهای بدن اجازه دهد ، واحدهای فولیکولی از بدن :تنه ، پاها و بازوها گرفته شده و به قسمت گیرنده پیوند می شوند. این روش کاشت مو ، امکانات جدیدی را برای بسیاری از بیمارانی که ناحیه اهدا کننده آنها ضعیف مدیریت شده است. عمدتا برای کاشت ابرو ، مژه و ریش استفاده دارد.

روش SUT

بهترین روش کاشتن مو در حال حاضر، کاشت مو به روش SUT می باشد و اغلب از همین روش در کلینیک برای افراد مراجعه کننده بکار برده می شود. می توان گفت کمترین عوارضی که از یک روش کاشت مو می توان داشت مربوط به همین روش می باشد، چرا که بازدهی عالی با نتایج رضایت بخش بیشتری را خواهد داشت.

در این روش جایگزین کار به صورت دستی را یکسری دستگاه های پیشرفته گرفته است و تا چهارده هزار تار موی واقعی را به وسیله ی همی روش می توان ارائه داد. رکورد دار کاشت 60 تار مو در یک سانتی متر را دارا می باشد.

هزینه کاشت چقدر است ؟

بسته به تعداد پیوندهایی که باید انجام شود، قیمت ها متغیر است. هزینه نیز بسته به جراح و متخصص نیز متفاوت است. هزینه و قیمت ها هیچ کدام تحت پوشش تأمین اجتماعی نیست، چرا که از موارد زیبایی می باشد و تمامی اقدامات زیبایی تحت پوشش بیمه ایی نمی باشد و بیمه فقط برای درمان موثر می باشد.

کاشت مو اکنون تنها راه حل قطعی و غیر تهاجمی است که به شما امکان می دهد موهای متراکم و کاملاً طبیعی که پرپشت باشند را بازیابی کنید. واقعیت این است که تعداد انگشت شماری از متخصصان هستند که قادر به انجام جراحی مناسب و استفاده از موهای مناسب در مکان مناسب هستند.

بسیاری از کلینیک ها سعی دارند با کاهش هزینه ها و کیفیت ، با استفاده از افزایش علاقه به عمل کاشتن مو ، سود خود را داشته باشند. شما باید به دنبال پزشکی باشید که عجله نداشته باشد تا شما را روی میز جراحی قرار دهد. امروزه کاشتن مو دیگر تابو نیست. شما همچنین می توانید رضایت بیماران ما را داشته باشید.

ویدیو های کاشت توسط تیم دنیز

 

شما عزیزان جهت انجام مزوتراپی مو و  کاشت ابرو و سایر خدمات می توانید با استفاده از راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.