• همه روزه 8:00 صبح الی 21:00 شب

کاشت ریش

 

کاشت ریش و سبیل

برای همه بیماران که ریش آنها تراکم ندارد یا کامل نیست ، پیوند یا کاشت ریش و سبیل مشابه کاشت مو  انجام می شود.  می توان با گرفتن فولیکول یا پیاز مو از پشت جمجمه پیوند ریش را برای جبران مجدد نواحی بدون موی صورت انجام داد.

وجود یا نبود ریش می تواند ظاهر صورت یک فرد را کاملا تغییر دهد. از نظر زیبایی شناختی ، ریش اغلب مترادف با مردانگی است. بع عبارتی ریش مرد بیان مردانگی او در صورت او است که با متراکم بودن و به خوبی طراحی شده ، قدرت اغوای خود را اعمال می کند. از طرف دیگر ، یک ریش ناقص ، بدون مو یا پراکنده در سطح گونه ها می تواند به عنوان نشانه ای از ضعف ، کمبود مردانگی ، اثر “غفلت” شده و باعث از بین رفتن اعتماد به نفس شود.

کاشت ریش و سبیل چیست؟

برای پر کردن و ساخت ریش ناقص ، کاشت ریش  و سبیل هدفمندترین و مناسب ترین روش درمانی است. این روش درمان مو ابتدا از بین بردن موها از ناحیه اهدا کننده، در پشت جمجمه است، جایی که رشد مجدد دائمی است.

سپس این فولیکول های مو دوباره در درم کاشته می شوند ، درست در وسط موهای دیگر ریش (در صورت وجود) ، دقیقاً در جایی که ریش کچل یا نامنظم است.

کاشت ریش و سبیل به هر قیمتی ، بدون دانستن تکنیک استفاده شده یا صلاحیت پزشک، می تواند بدترین عواقب را برای موهای صورت به همراه داشته باشد. برخی از روش های کاشت ریش ممکن است باعث ایجاد زخم های دائمی و قابل مشاهده شود ، هم در ناحیه برداشت پیازهای مو و هم در ناحیه کاشته شدن ریش.

کاشت ریش دنیز

چرا ریش من پس از کاشت ریش ناقص است؟

بعضی از مردان در مورد مو و ریش وضعیت بهتری نسبت به دیگران دارند. بسته به آرایش ژنتیکی ، یک مرد ممکن است سطح هورمون های مردانه کم یا زیاد داشته باشد، که تأثیر مستقیم بر قدرت و تراکم سیستم مو و ریش او دارد. این دلیل آن است که برخی ریش های پری دارند و برخی دارای ریش ناقص و توخالی هستند.

درواقع علت اصلی ریش ناقص، هم ارثی است و هم هورمونیمی باشد. متفاوت از کمبود تراکم ، ریزش ریش یکی دیگر از اشکال آسیب شناختی ریزش مو در وصله ها و به طور موقت است.

آیا کاشتن ریش بر روی اسکار جای زخم هم انجام می شود ؟

بسیاری از افراد می توانند زخم های بزرگ یا کوچکی در صورت یا سر خود داشته باشند. به دلیل تصادف یا هر مورد دیگر، این اسکارها می توانند از نظر زیبایی شناختی افراد را آزار دهند.

بسیاری از افرادی که از ریزش مو در سر ، ریش ، سبیل و ابرو رنج می برند می خواهند یک راه حل دائمی برای این مشکل پیدا کنند.

برخی از افراد بر این باورند که جای زخم و بافت آسیب دیده در سر یا صورت مانع عمل می شود. ولی ، واقعیت متفاوت است!

پیشرفت های مهم در زمینه کاشت مو بیشترین بهره را از این روش به افراد می دهد. در گذشته مسلم بود که جای زخم پس از کاشت مو باقی مانده و اثرات مختلفی مانند بخیه و برش در سر یا صورت دارد. اما تحولاتی که ذکر کردیم ، روشهای جدیدی ایجاد کرده است که اجازه می دهد روشها بدون درد ، بخیه ، زخم و جای زخم انجام شود.

به لطف این پیشرفت ها ، می توان با انجام کاشت مو ، کاشت ریش و سبیل ، پیوند سبیل و کاشت ابرو ، زخم ها و سوختگی های سر یا صورت را پنهان کرد.

روش های پیوند ریش

کاشت ریش طبق روشی که برای کاشت مو استفاده می شود ، با هدف متراکم سازی یا بازسازی ریش و یا حتی اصلاح آلوپسی زخم ریش انجام می شود.

در کلینیک دنیز کاشت ، تکنیک مورد استفاده برای ازد فولیکول ها از پوست سر ، در منطقه تاج است. این فولیکول ها پس از جدا شدن ، با رعایت طرح از پیش تعیین شده ، تا سطح ریش پیوند می شوند.

 در آخر بدانید که :

1 تا 2 روز پس از پیوند ریش ممکن است تورم جزئی در گونه ها دیده شود. همچنین ممکن است بیمار مقداری خارش و قرمزی داشته باشد. پوسته های کوچکی روی پیوندها ایجاد می شود. پس از 7 تا 10 روز ، پیوندهای کاشته شده با زخم ها از بین می روند. حدود ماه سوم ، موها شروع به رشد می کنند. نتیجه پیوند ریش از شش ماهگی قابل مشاهده است ، بعد از یک سال نتجیه نهایی است. موهای ریش متراکم تر و توزیع بهتری دارند. طراحی آنها منظم است و متناسب با فیزیونومی بیمار است.

ویدیو های کاشت ریش و سبیل

شما عزیزان جهت انجام مزوتراپی مو ، کاشت مو طبیعی و کاشت ابرو و سایر خدمات می توانید با استفاده از راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.