• همه روزه 8:00 صبح الی 21:00 شب

لندینگ

جدیدترین روش کاشت مو توسط تیم پزشکی دنیز

با همت تیم پزشکی مرکزمشاوره کاشت مو دنیز پیگیری چند ساله این افراد حضور در دوره های اموزشی وسیمنارهای کشور ترکیه مفتخریم با جدیدترین روش کاشت مو و ابرو در دنیا اماده ارایه خدمت به هموطنان گرامی باشیم
کاشت مو به روش میکروگرفت و به روش ترکیبی
کاشت از جلوی سر تا پشت سر دریک جلسه با ایجاد فول تراکم
کاشت ابرو طبیعی به روش سوپر fut با خواب طبیعی و 3 زاویه صحیح دریک جلسه 4ساعته
برای مشاوره گرفتن و دیدن نمونه کارهای بیشتر شماره تماس خود را در کادر زیر وارد نمایید در اولین فرصت تماس میگیرم خدمتتون

[everest_form id=”1377″]

حداکثر تراکم با کاشت مو به روش سوپرترکیبی

کاشت مو به روش سوپرترکیبی و ترکیبی، در واقع ترکیبی از ۲ و ۳ روش جداگانه کاشت مو، به منظور بهبود کیفیت کاشت مو است. معمولا در افرادی که دچار طاسی وسیع هستند، استفاده از یک روش به تنهایی، برای برای پوشش سطح طاسی آن ها جوابگو نخواهد بود. در چنین شرایطی از ترکیب دو یا چند روش کاشت مو برای ایجاد تراکم حداکثری استفاده می شود.

معرفی کاشت مو به روش سوپر ترکیبی
در روش ترکیبی از روش های FUT و MicroGraft برای انجام کاشت مو استفاده می شود. در این روش ابتدا یک مرحله FUT روی بیمار انجام می شود، سپس در همان روز ، با استفاده از روش MicroGraft تراکم موها بیشتر می شود.

گالری تصاویر کاشت ابرو

Previous
Next

گالری تصاویر کاشت مو

Previous
Next

انواع روش کاشت مو و ابرو

روش‌های مختلف کاشت ابرو

از زمانی که کاشت ابرو به‌عنوان روشی برای پرپشت کردن ابروها و حل مشکلات ریزش آن‌ها مطرح شد، روش‌های مختلفی ایجاد شدند. نکته مهم در همه روش این است که در جلسات مشاوره قبل از کاشت، با توجه به ترکیب چهره و صورت فرد باید طرح ابرو کاملا مشخص شود تا پزشک بداند که موهای برداشته شده را در چه محلی و با چه زاویه‌ای قرار دهد؛ اما سوال اینجا است که جدیدترین روش کاشت ابرو چیست و کدام‌یک از روش‌ها تاثیر بیشتری خواهد گذاشت؟

روش پیوند ابرو FUT چگونه است ؟

یکی از روش‌های معمول ” کاشت ابرو  به روش FUT ” است که با برداشت فلپ کوچکی از ناحیه پشت گوش به عنوان بانک مو و جداسازی واحدهای فولیکولار در زیر میکروسکوپ انجام می‌گردد و به دلیل عدم نیاز به تراشیدن مو به خصوص در بانوان بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از دلایل هراس بعضی از بانوان از فرآیند کاشت، بی میلی آن‌ها برای تراشیدن موهای سر است. این متد خاص از کاشت ابرو، به آن‌ها کمک می‌کند تا نیازی به تراشیدن موها نداشته باشند و وضعیت عادی خود را تغییر ندهند.

کاشت مو به روش سوپرترکیبی

کاشت مو به روش سوپرترکیبی و ترکیبی، در واقع ترکیبی از ۲ و ۳ روش جداگانه کاشت مو، به منظور بهبود کیفیت کاشت مو است. معمولا در افرادی که دچار طاسی وسیع هستند، استفاده از یک روش به تنهایی، برای برای پوشش سطح طاسی آن ها جوابگو نخواهد بود. در چنین شرایطی از ترکیب دو یا چند روش کاشت مو برای ایجاد تراکم حداکثری استفاده می شود. 

کاشت مو با روش میکروگرفت

جدیدترین روش کاشت مو است که بدون جراحی انجام می گیرد، و متقابلا بدون هیچ گونه درد، خونریزی و یا جای زخمی است.
در این روش موها با دستگاه اتوماتیک در سایز میکرو از ناحیه بانک مو بدون دخالت دست برداشت می شود و بعد از تفکیک گرافت ها و طراحی لیزری خط مو در ناحیه طاسی با دقت میلی متری کاشت می شود.
این روش یکی از بهترین روش های کاشت موی طبیعی می باشد که تیم پزشکی می تواند این عمل پیوند را در یک جلسه 8 ساعته به اتمام برساند

کاشت مو با جدیدترین روش کاشت با عنوان میکرو گرافت ( MICRO GRAFT )

کاشت موی غیر جراحی با دستگاه اتوماتیک در کلیه مراحل اعم از اندازه گیری ، خط رویش ، زدن بی حسی، برداشت و کاشت به صورت اتوماتیک بوده است در جدیدترین شیوه ی کاشت موی طبیعی با عنوان میکرو کاشت یا ” میکرو گرافت ” MICRO GRAFT که در حال حاضر به صورت انحصاری در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا انجام می پذیرد. جدای از اجرای مراحل برداشت در کاشت SUT در مرحله کاشت نیز از دستگاه اتوماتیک استفاده شده که ظرافت کاشت مو تا حد میکرو را دارد و تراکمی تا چند برابر سایر روش ها به دست می دهد. به دلیل استفاده از دستگاه ایمپلنتر در سایز میکرو میتوان تعداد گرافت بیشتری در یک سانتی متر مربع کاشت که این امر تراکم چند برابری را نسبت به سایر روش ها در پی دارد و ظرافت کاشت مو را تا حد زیادی بالا میبرد به طوری که موهای کاشته شده به طور کاملا طبیعی رشد میکنند.

سوالات متداول

آیا جهت کاشت ابرو شخص را بیهوش می کنند ؟

خیر ، کاشت ابرو با بی حسی موضعی انجام می شود، در این مدت فرد کاملا هوشیار است

عمل کاشت ابرو چه مدت به طول می انجامد؟

عمل کاشت ابرو کاملا سرپایی انجام می گیرد، مدت زمان این عمل بستگی به تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت دارد، که البته این عمل بین 4 الی 5 ساعت به زمان نیاز دارد.

برای دیدن نتایج نهایی کاشت ابرو چه مدت زمان لازم است؟

حدودا 4 الی 6 ماه بعد از عمل کاشت ابرو، رشد قابل توجهی از موهای کاشته شده آغاز می گردد . در هفته های اول بعد از کاشت شاهد ریخته شدن موهای ابرو خواهید بود، اصلا جای نگرانی ندارد، این یک فرآیند کاملا طبیعی می باشد و دو مرتبه موها شروع به رشد می کنند. بعد از گذشت 10 ماه می توانید نتایج نهایی را مشاهده نمایید .

آیا امکان اصلاح ابروهای کاشته با موچین شده وجود دارد وآیا روی تاتوها می توان کاشت ابرو را انجام داد ؟

بله. در نظر داشته باشید که کاشت بر روی تاتو هم امکان پذیر هستش بله، این امکان وجود دارد که ابروهای کاشت شده با موچین اصلاح کرد، همچنین امکان رنگ کردن این ابرو های کاشته شده وجود دارد.